۱۰۰ زوج‌ جوان ارتش مهمان جشن «زندگی به سبک رضوی» شدند

1401/03/08 خرداد

مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی، 100 زوج‌ از کارکنان ستاد ارتش، مهمان حرم مطهر رضوی و خادمان این بارگاه شدند.

این زوج‌های جوان که زندگی مشترک خود را به‌تازگی آغاز کرده‎اند، در قالب دو گروه به مدت سه روز زائر مشهد و حرم نورانی ثامن الحجج(ع) شدند. 
زوج‌های جوان در این میهمانی سه‌روزه، ضمن بهره‌مندی از برکات زیارت امام هشتم، مخاطب ویژه برنامه‌های فرهنگی حرم مطهر رضوی و کارگاه‌های «زندگی به سبک رضوی» بودند و در پایان این سفر نیز ضمن دریافت بسته متبرکات، از خوان با برکت حضرت رضا(ع) متنعم شدند.
«زندگی به سبک رضوی» عنوان برنامه‌ای آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و حمایتی است که به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی برگزار می‌شود و نومزدوجین سراسر کشور، می‌توانند علاوه بر شرکت در دوره‌های آموزشی آن، سه روز میهمان  آستان قدس رضوی و برنامه‌های پیش‌بینی شده در حرم مطهر حضرت رضا(ع) باشند. 
طی سال‌های سپری شده از اجرای طرح «زندگی به سبک رضوی»، زوج‌های جوان بسیاری از شهرهای مختلف کشور، از خدمات و برنامه‌های این طرح بهره‌مند شده و زندگی مشترک خود را به نام حضرت رضا(ع) و زیارت حرم مطهر ایشان متبرک کرده‌اند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: