مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی برگزار می

رویداد «تابستانه خاتون» ویژه دختران و بانوان مشهدی

1401/04/11 تیر

رویداد تابستانه «خاتون» همراه با ویژه‌ برنامه‌های شاد و مفرح ویژه کودکان و نوجوانان دختر، بانوان و خانواده‌های مشهدی به همت مرکز امور بانوان و خانواه بنیاد کرامت رضوی در اردوگاه باغ خاتون برگزار می‌شود.

رئیس مرکز بانوان و خانواده آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه ویژه برنامه‌های رویداد تابستانه خاتون در قالب بسته سرگرمی، مهارتی، فکری و تفریحی طراحی و دسته‌بندی شده است، اظهار کرد: نخستین بسته، بسته بازی با طعم مهارت شامل رباتیک، نقاشی، قصه‌سازی، قصه‌گویی، بازی‌های رشد اجتماعی و بازی‌های خلاق حرکتی ویژه دختران رده سنی 3 تا  12 سال است که کلاس‌های آموزشی آن در روز‌های زوج از تاریخ 13 تیر ماه در قالب 20 جلسه به مرحله اجرا درخواهد آمد.
فاطمه دژبرد با اشاره به اینکه «برکه‌ هنر و مهارت» همراه با کارگاه‌های هنری و مهارتی، عنوان دومین ویژه برنامه‌ مفرح این رویداد ویژه بانوان و دختران است، افزود: علاقه‌مندان با انتخاب این دوره به مهارت‌هایی نظیر نحوه تهیه دسر و شیرینی، آشپزی، چرم دوزی و نقاشی روی سفال در قالب 12 جلسه آموزشی و طب سنتی، مزاج شناسی و پرورش گیاهان آپارتمانی در قالب 7 جلسه کلاس آموزشی مسلط خواهند شد و کلاس‌های آموزش آن هم از تاریخ 14 تیر ماه آغاز می‌شود.
وی اضافه کرد: کافه تابستانه خاتون متشکل از «کافه بازی»، «کافه بانو»، «کافه رسانه» همراه با انواع نوشیدنی‌ها و خوشمزه‌های تابستانی از 13 تیر ماه در قالب 12 جلسه در روز‌های زوج میزبان دختران و بانوان خواهد بود.
رئیس مرکز بانوان و خانواده آستان قدس رضوی «اردوشب‌های با نشاط خانواده» را به عنوان یکی از مفرح‌ترین و شادترین ویژه برنامه‌های رویداد تابستانه خاتون معرفی کرد و گفت: این ویژه برنامه با برنامه‌هایی با نشاط همچون، جُنگ شبانه، کالسکه سواری، قایق سواری، تشکیل گروه‌های سرود و تئاتر دخترانه در فضای رویایی برکه باغ خاتون و ضیافت شام همراه است که در اواخر تیر ماه میزبان خانواده‌های مشهدی متقاضی خواهیم بود.
وی ادامه داد: افراد و خانواده‌های متقاضی می‌توانند برای بهره‌مندی از ویژه‌ برنامه‌های شاد و مفرح رویداد تابستانه خاتون از تاریخ هشتم لغایت سیزدهم تیر ماه با شماره تلفن 09339017820 تماس حاصل کرده و علاوه بر اطلاع از هزینه کلاس‌های آموزشی، برای ثبت نام در این کلاس‌ها اقدام کنند. 
با توجه به اهمیت استفاده مناسب از اوقات فراغت و دغدغه  اغلب بانوان جهت غنی سازی اوقات فراغت در ایام تابستان، مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی هر ساله رویداد «تابستانه خاتون» را در قالب دوره‌های مهارتی، ورزشی و تفریحی متنوع ویژه دختران و بانوان برگزار می‌کند تا بانوان علاوه بر کسب مهارت و کشف استعداد خویش مسیر پیشرفت خود و فرزندانشان را هموار سازند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: