زمین‌های ورزشی چند منظوره آستان قدس رضوی در حاشیه شهر مشهد افتتاح شد

1401/05/05 مرداد

با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی، زمین‌های ورزشی چند منظوره آستان قدس رضوی که با 100 میلیارد ریال اعتبار آماده‌سازی شده، افتتاح شد.

در این مراسم که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان ملی، استانی و شهری برگزار شد، دو زمین چندمنظوره ورزشی شهید دارایی و شهید اصلانی واقع در شهرک شهید رجایی و بلوار توس مشهد به بهره‌برداری رسید.

افزایش سرانه ورزشی مناطق کم‌برخوردار
مدیر عامل موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی در این باره گفت: آستان قدس رضوی با هدف افزایش سرانه ورزشی مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد مقدس و انجام رسالت محرومیت زدایی، دو پروژه ورزشی جدید را که توسط موسسه تربیت بدنی آماده‌سازی شده، در دو منطقه شهرک شهید رجایی و بلوار توس افتتاح شد.
 

یک زمین چمن مصنوعی و یک زمین چندمنظوره
 علیرضا تاج فیروز درباره جزئیات این پروژه‌ها گفت: پروژه اول، مرحله جدید مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی در شهرک شهید رجایی که شامل یک زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال و یک زمین چندمنظوره والیبال و بسکتبال است.
به گفته تاج فیروز، مجموع مساحت این دو زمین ۲۳۰۰ مترمربع است و برای تجهیز آنها ۲ میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است.
 

سه زمین ورزشی برای اهالی توس
 وی درباره پروژه بلوار توس مشهد نیز گفت: زمین چندمنظوره ورزشی در مجاورت گود مهدی‌آباد واقع در توس ۵۵ نیز، شامل زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال، زمین چمن مصنوعی فوتسال، و زمین‌های چند منظوره والیبال و بسکتبال است.
تاج‌فیروز افزود: مساحت این پروژه نیز 3640 متر مربع بوده و برای تجهیز این زمین‌ها نیز ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
شایان ذکر است این پروژه‌ها توسط بنیاد کرامت رضوی با مشارکت بنیاد علوی و شهرداری مشهد آماده بهره‌برداری شده است.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: